KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7996055
nr 799 6055
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Akvarell, Staffan Hallström (1914-1976), 'Vedkorg', Signerad, -55, motivets mått: 18x33
Kondition: vikskada
Utrop:
3.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 december 2012
13/12 11:03:40
17/12 10:50:17
- Klassiska
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström